Blogger Widgets
balkanfcbm -Ticker:+++ Odlicni Götze zabio dva gola u debiju za Bayern +++ Guardiola: "Još uvijek nismo na 100 posto +++ Robben: "Napredovaćemo iz dana u dan" +++ Mandžukićev menadžer:"Mario je sretan i ostaje u Bayernu" +++ Sammer:"Bayern želi pet naslova" +++ Riberyu pokradeni glasovi sa društvene mreze Twitter +++

7. velj 2012.

Rafinha:"Ne pomažu ni tjelesni gelovi protiv hladnoće"

http://www.tz-online.de/bilder/2012/02/07/1591875/1748664951-rafinha.9.jpg
Ovogodišnja zima pokazuje svoje oštre zube.Ne samo što otežava saobraćaj na putevima već i mnoge druge svakodnevne aktivnosti.Treninzi na otvorenom su po mnogim bavarskim igračima ne izdržljivi.Odbrambenog igrača Bayerna Rafinhu ova teška zima je najviše pogodila.

Dok se u Njemačkoj mjere temperature do čak -20 stepeni, u njegovoj domovini Brazilu uveliko se traži ovaj hlad.U glavnoj metropoli Rio de Janeiru izmjerena je temperatura od 35 stepeni.


"Ovaj talas hladnoće je ne podnošljiv.Mnogo je teško trenirati po ovom vremenu. Ne pomažu ni tjelesni gelovi koji se nanose po tijelu protiv hladnoće", kaže Rafinha.

Brazilac također tvrdi kako su utakmice pod ovakvim uslovima mnogo teške.

"Mislim da će na utakmici biti oko -10 stepeni.Nije lako ali to važi za sve igrače.Ipak moramo igrati i pobjediti kako bi se plasirali u sledećem krugu.DFB kup je jedan od naših ciljeva ove sezone."


by:eco87

Nema komentara:

Objavi komentar

Blogger Widgets