Blogger Widgets
balkanfcbm -Ticker:+++ Odlicni Götze zabio dva gola u debiju za Bayern +++ Guardiola: "Još uvijek nismo na 100 posto +++ Robben: "Napredovaćemo iz dana u dan" +++ Mandžukićev menadžer:"Mario je sretan i ostaje u Bayernu" +++ Sammer:"Bayern želi pet naslova" +++ Riberyu pokradeni glasovi sa društvene mreze Twitter +++

30. sij 2012.

Finale ženske Lige šampiona takođe u Minhenu

Evropska fudbalska federacija (UEFA) saopštila je danas da će se finale Lige šampiona za žene igrati 17. maja na Olimpijskom stadionu u Minhenu.

Baš kao i muškarci, i dame će finale Lige Šampiona igrati u Minhenu, na Olimpijskom stadionu, saopšteno je danas.

Taj meč u ženskoj konkurenciji igraće se dva dana pre muškog finala, koje će se takođe održati u Minhenu, ali na Bajernovoj Alijanc areni.

Prošlogodišnje finale ženske Lige šampiona igralo se u Londonu na Krejvn Kotidžu, stadionu Fulama koji je kapaciteta 25.000 sedišta.

Za razliku od njega, Olimpijski stadion u Minhenu prima 70.000 gledalaca.

Prošle sezone u finalu Lige šampiona za žene, pred 14.303 gledalaca, ekipa francuskog Liona pobedila je nemački Turbin Potsdam sa 2:0.
sportske.net

Nema komentara:

Objavi komentar

Blogger Widgets