Blogger Widgets
balkanfcbm -Ticker:+++ Odlicni Götze zabio dva gola u debiju za Bayern +++ Guardiola: "Još uvijek nismo na 100 posto +++ Robben: "Napredovaćemo iz dana u dan" +++ Mandžukićev menadžer:"Mario je sretan i ostaje u Bayernu" +++ Sammer:"Bayern želi pet naslova" +++ Riberyu pokradeni glasovi sa društvene mreze Twitter +++

26. sij 2012.

Gomez kritikovao taktiku Bayerna

http://www.tz-online.de/bilder/2012/01/25/1576033/473524307-mario-gomez-jupp-heynckes.9.jpg
Najbolji strijelac minhenskog Bayerna kritikovao je putem intervjua za dnevni list "tz" taktiku trenera Jupp Heynckesa.Pogotovo kada je upitanju taktika nakon primljenog gola.

"Ponovo se nismo dovoljno trudili nakon primljenog gola.To se ne smije desiti iako je teško.Gladbach je to odlično odradio jer su složeno igrali u odbrani, dok smo mi do zadnje minute ostali bez ikakvog rešenja za ovaj problem.Naša igra je previše orijentisana ka posjedu lopte.Ne pomaže ti posjed lopte ništa kada primiš gol i protivnička ekipa se brani sa deset igrača.Drugačija bi bila situacija kada bi rezultat glasio 0:0 jer tada možeš protivničku ekipu  znatno da umoriš sa posjedom lopte.Međutim, kada gubiš utakmicu onda moraš igrati rizičniji nogomet, pokušat iz svake pozicije da postigneš gol.To nismo uradili.Igrali smo i igrali ali na kraju nismo znatno ugrožili protivničku ekipu."

Jasna izjava bavarskog napadača, koji je na kraju intervjua naglasio kako se mora naći rešenje za ovaj problem.
by:eco87

Nema komentara:

Objavi komentar

Blogger Widgets