Blogger Widgets
balkanfcbm -Ticker:+++ Odlicni Götze zabio dva gola u debiju za Bayern +++ Guardiola: "Još uvijek nismo na 100 posto +++ Robben: "Napredovaćemo iz dana u dan" +++ Mandžukićev menadžer:"Mario je sretan i ostaje u Bayernu" +++ Sammer:"Bayern želi pet naslova" +++ Riberyu pokradeni glasovi sa društvene mreze Twitter +++

28. sij 2012.

Izjave nakon utakmice FC Bayern - VfL Wolfsburg!

 
 
Bila je ovo jedna teška utakmica, ali se Bayern na kraju mogao radovati zasluženoj pobjedi 2:0 protiv Wolfsburga. Zahvaljujući prvoj pobjedi u nastavku sezone, Bayern je zadržao vodeću poziciju na tabeli, ispred branioca titule Borussije Dortmund.

 Jupp Heynckes: "Za mene je pobjeda i više nego zaslužena. Danas nije bilo jednostavno poslije poraza u Gladbachu. Međutim, u prvom poluvremenu smo imali neke odlične šanse i pokazali smo strpljenje. Posebno nismo propuštali u odbrani. Bilo je jasno da odbrana Wolfsburga neće moći izdržati svih 90 minuta. Pobjeda nam je donijela sigurnost da možemo nastaviti ovako i sljedećih sedmica. Bayern ima mnogo igračkog potencijala."

Philipp Lahm: "Neupitno je to da smo igrali bolji fudbal. Ali, također nismo dali golove u najvažnijim trenucima. U prvom poluvremenu smo protiv izrazito defanzivne ekipe imali tri prilike iz kojih smo mogli dati gol. Ako se tad dođe u vodstvo, onda se razbije protivnik. Nama to danas nije uspjelo. Ipak se može biti zadovoljno kada se kući pobijedi sa 2:0. Danas nam je uspjelo da odigramo još jednu utakmicu bez primljenog gola. Sve je u redu."

Arjen Robben: "Možda utakmica nije bila vrlo dobra. Ali danas smo bili agresivni - i sa tim sve počinje."

Felix Magath (Trener VfL Wolfsburga): "Sve do 0:1 smo se dobro 'prodali'. Ali ja sam malo razočaran. Malo više hrabrosti - i mogli smo postići gol iz naših malobrojnih prilika. Ovako je ovo zaslužena pobjeda za Bayern. Ipak je ovo za nas bio još samo jedan mali korak naprijed. Također sam prezadovoljan sa novim igračima."
 
 

Nema komentara:

Objavi komentar

Blogger Widgets