Blogger Widgets
balkanfcbm -Ticker:+++ Odlicni Götze zabio dva gola u debiju za Bayern +++ Guardiola: "Još uvijek nismo na 100 posto +++ Robben: "Napredovaćemo iz dana u dan" +++ Mandžukićev menadžer:"Mario je sretan i ostaje u Bayernu" +++ Sammer:"Bayern želi pet naslova" +++ Riberyu pokradeni glasovi sa društvene mreze Twitter +++

30. sij 2012.

Problemi u Bayernu: Boateng se žali na navijače, Schweinsteiger na doping-kontrolu



timUsprkos 2-0 subotnjoj domaćoj pobjedi protiv Wolfsburga u 19. bundesligaškom kolu u Bayernu ne cvjetaju ruže...
Njemački dnevnik Bild tako donosi tekst o trostrukom problemu Bavaraca.

Branič Bayerna Jerome Boateng se požalio na navijače koji su zviždali vlastitim ljubimcima nakon 35 minuta susreta na Allianz Areni jer su igrali sporo.

"Bilo bi bolje da navijači navijaju za nas i bodre nas u teškim situacijama umjesto da nam zvižde. To nema smisla. Ali na to se mora priviknuti u Münchenu." , rekao je Boateng.

Bastian Schweinsteiger se nakon susreta požalio na doping-kontrolu.

"Kontrole su česte ne samo na stadionima, nego i na trening-igralištima i kod kuće. Nedavno su se kontrolori pojavili na mojim vratima u 6 sati ujutro. Kontrole su ispravne i važne, ali malo su neuobičajene." , požalio se Schweinsteiger.

Treći problem Bavaraca bio je tehničke prirode, a pogreška se dogodila na internetskoj stranici Bavaraca koja je objavila da Rafinha zbog petog žutog kartona neće moći nastupiti sljedećeg vikenda u utakmici protiv Hamburga deset minuta prije kraja susreta protiv Wolfsburga.

Rafinha je uistinu dobio žuti karton u 79. minuti, a u Bayernu su saopćili da je informacija o njegovom neigranju pogreškom puštena u optjecaj prerano.

Nema komentara:

Objavi komentar

Blogger Widgets