
Predsjednik izvršnog odbora Bayerna Karl-Heinz Rummenigge povećao je pritisak na svoje igrače koji su u nastavku tekuće sezone zapisali bolan poraz protiv direktne konkurencije za njemački naslov.
"Ekipa mora u subotu protiv Wolfsburga brzo reagovati na poraz.Ovo prvenstvo je za nas jedina fabrika koja nas hrani i za mene najbitnije prvenstvo.DFB kup i Liga prvaka se ne mogu mjeriti sa Njemačkim prvenstvom kada je u pitanju sezonski uspjeh."
Rummenigge je istovremeno upozorio ekipu:
"Ne smijemo već sada sanjati o ulasku u finale Lige prvaka u Minhenu.Ne mogu više slušati izjave medija i igrača o mogućoj trostrukoj kruni ove sezone.Zbunjuju me time."
"Nešto o ćemu ekipa trenutno nema pravo sanjati jeste upravo trostruka kruna",tvrdi Rummenigge.
Također je komentarisao poraz protiv M'Gladbacha.
"Moglo se primijetiti da je ekipa igrala bez volje,želje i agresivnosti protiv M'Gladbacha.Ali to su glavni atributi današnjeg nogometa.Naš cilj je osvajanje njemačkog naslova a to možemo samo uspjeti ukoliko ove atribute konstantno i koncentrisano upotrijebimo do kraja sezone."
by:eco87
Nema komentara:
Objavi komentar