Blogger Widgets
balkanfcbm -Ticker:+++ Odlicni Götze zabio dva gola u debiju za Bayern +++ Guardiola: "Još uvijek nismo na 100 posto +++ Robben: "Napredovaćemo iz dana u dan" +++ Mandžukićev menadžer:"Mario je sretan i ostaje u Bayernu" +++ Sammer:"Bayern želi pet naslova" +++ Riberyu pokradeni glasovi sa društvene mreze Twitter +++

5. velj 2012.

Heynckes: Morali smo pobijediti, makar i silom

http://www.tz-online.de/bilder/2012/02/03/1587421/489082843-kopie1.8.jpg
Velikim je nezadovoljstvom nakon remija (1-1) kod HSV-a u 20. kolu Bundeslige zračio trener nogometaša Bayerna Jupp Heynckes...

Bavarcima je bod, podsjećamo, osigurao hrvatski napadač Ivica Olić u 71. minuti, nakon što su domaći vodili od 23. minute pogotkom Jacopa Sale. Bayern je na taj način ostao bez prvog mjesta na ljestvici koje je prepustio aktualnom prvaku Borussiji Dortmund.

- Igrali smo dobro u prvom poluvremenu, ali Bayernov cilj je veći od toga, tako da je jasno da ne mogu biti zadovoljan. Morali smo pobijediti, makar i silom - naglasio je Heynckes nakon hamburškog dvoboja.

Nema komentara:

Objavi komentar

Blogger Widgets