Blogger Widgets
balkanfcbm -Ticker:+++ Odlicni Götze zabio dva gola u debiju za Bayern +++ Guardiola: "Još uvijek nismo na 100 posto +++ Robben: "Napredovaćemo iz dana u dan" +++ Mandžukićev menadžer:"Mario je sretan i ostaje u Bayernu" +++ Sammer:"Bayern želi pet naslova" +++ Riberyu pokradeni glasovi sa društvene mreze Twitter +++

5. velj 2012.

Olić: Kad u gostima gubiš s 1-0, i bod je dobar

http://www.tz-online.de/bilder/2012/02/05/1588926/502803437-olic-kopie.8.jpg
Ivica Olić postigao je u subotu drugi pogodak ove sezone u Bundesligi. Zabio je protiv svoga bivšeg kluba HSV-a i donio Bayernu bod u dvoboju 20. prvenstvenog kola...

- HSV je igrao vrlo dobar presing tako da nam je u prvom poluvremenu bilo teško doći naprijed. U nastavku smo ipak bili bolji. Nažalost, nismo mogli do pobjede, ali mislim da je i bod dobar kad u gostima gubiš s 1-0. Osobno sam u dobrom stanju i iznimno sam sretan zbog pogotka - poručio je 32-godišnji hrvatski nogometaš.

Zadovoljan je s druge strane bio i Mladen Petrić čiji je HSV već peti put uzastopno na svome terenu onemogućio pobjedu najtrofejnijem njemačkom klubu.

- Bila je ovo naša vrlo dobra utakmica, ne samo što se tiče igre, već i borbenosti koju smo pokazali. Borili smo se za svaku loptu kao da nam je zadnja. Bilo je zabavno - kazao je Petrić.

Nema komentara:

Objavi komentar

Blogger Widgets