Blogger Widgets
balkanfcbm -Ticker:+++ Odlicni Götze zabio dva gola u debiju za Bayern +++ Guardiola: "Još uvijek nismo na 100 posto +++ Robben: "Napredovaćemo iz dana u dan" +++ Mandžukićev menadžer:"Mario je sretan i ostaje u Bayernu" +++ Sammer:"Bayern želi pet naslova" +++ Riberyu pokradeni glasovi sa društvene mreze Twitter +++

6. velj 2012.

Lewandovski : "Igram kod prvaka.Šta ću onda u Bayernu?"

http://www.tz-online.de/bilder/2012/02/06/1590084/1610114775-robert-lewandowski.9.jpg
Ofanzivac dortmundske Borussije Robert Lewandowski je prema pisanju njemački medija odbio ponudu bavarskog velikana.

Naime, nakon mnogobrojnih špekulacija o mogućem transferu u redovima Bayerna, poljski reprezentativac je putem medija negirao prelazak.

"Igram kod prvaka.Šta ću onda u Bayernu?Bilo je nekih poziva ali sam menađzeru rekao da o tome ne želim ništa znati.Ne dolazi u obzir da napustim Dortmund."

Na pitanje "ko je zvao", Lewandowski je odgovorio:

"Ne znam ko je zvao.To je
riješio moj menađzer.Nije ni važno.Ostajem u Dortmundu."

Dortmundska Borussija je u prošlom kolu po prvi put u tekućoj sezoni preuzela vođstvo bundesligaške tabele (2:0 protiv 1. FC Nürnberga).


by:eco87

Nema komentara:

Objavi komentar

Blogger Widgets