Blogger Widgets
balkanfcbm -Ticker:+++ Odlicni Götze zabio dva gola u debiju za Bayern +++ Guardiola: "Još uvijek nismo na 100 posto +++ Robben: "Napredovaćemo iz dana u dan" +++ Mandžukićev menadžer:"Mario je sretan i ostaje u Bayernu" +++ Sammer:"Bayern želi pet naslova" +++ Riberyu pokradeni glasovi sa društvene mreze Twitter +++

6. velj 2012.

TZ: I Borussia Dortmund se zanima za Olića

http://www.tz-online.de/bilder/2012/02/05/1588926/526529676-ivica-olic.9.jpg
Poznato je da hrvatskom napadaču Ivici Oliću na ljeto istječe ugovor s Bayernom, pa i ne čudi da se stalno pojavljuju priče o interesu europskih klubova za 32-godišnjeg nogometaša…

Olić dobiva vrlo malo prilika za igru kod trenera Juppa Heynckesa, a svoje je nezadovoljstvo izrazio i u izjavi za Bild nakon subotnje utakmice protiv HSV-a u kojoj je svojim pogotkom donio Bayernu bod (1-1).

- Potpuno sam spreman, osjećam se dobro i nema razloga da me se ne pusti da igram. Uz to, uvijek sam davao sve za momčad - prenio je Olićeve riječi Bild.

Minhenski dnevnik Tageszeitung u ponedjeljak je donio informaciju da se za Olića navodno zanima i Borussia Dortmund. Aktualni njemački prvak ga vidi kao kvalitetnu zamjenu za Lucasa Barriosa koji je već ove zime želio napustiti Dortmund. No, i sam Tageszeitung postavlja logično pitanje: bi li Olić u Borussiji imao veću minutažu? Uostalom, upravo zbog malog broja prilika i Barrios želi otići iz kluba.

TZ također podsjeća da su za hrvatskog reprezentativca već ranije zanimanje pokazali Wolfsburg, Lazio, Roma i Juventus.

Nema komentara:

Objavi komentar

Blogger Widgets