Blogger Widgets
balkanfcbm -Ticker:+++ Odlicni Götze zabio dva gola u debiju za Bayern +++ Guardiola: "Još uvijek nismo na 100 posto +++ Robben: "Napredovaćemo iz dana u dan" +++ Mandžukićev menadžer:"Mario je sretan i ostaje u Bayernu" +++ Sammer:"Bayern želi pet naslova" +++ Riberyu pokradeni glasovi sa društvene mreze Twitter +++

7. velj 2012.

Müller: “Bayern mora uvjek da ide na pobjedu!”

http://www.sportske.net/text_images/201201/72ee71a772626020120102123710.jpg
Mladi njemački reprezentativac nije zadovoljan činjenicom da je Borussija Dortmund zaposela čelo tabele Bundeslige.

Bavarci su za vikend ostvarili nezadovoljavajući remi protiv Hamburga, čini se da velikom Bayernu nedostaje samopouzdanja.

“Bayern uvjek mora da ide na pobjedu!”

“Naročito ako želimo da budemo šampioni, do titule se stiže isključivo osvajanjem bodova. Stoga sam izuzetno razočaran remijem, jer znam da smo mogli do boljeg rezultata protiv Hamburga.” istakao je Thomas Müller.

Naredni meč koji očekuje Bavarce je duel u okviru DFB Pokala protiv Stuttgarta, dok će se u subotu sastati sa Kaiserslauternom u okviru novog kola Bundeslige.

Nema komentara:

Objavi komentar

Blogger Widgets