Blogger Widgets
balkanfcbm -Ticker:+++ Odlicni Götze zabio dva gola u debiju za Bayern +++ Guardiola: "Još uvijek nismo na 100 posto +++ Robben: "Napredovaćemo iz dana u dan" +++ Mandžukićev menadžer:"Mario je sretan i ostaje u Bayernu" +++ Sammer:"Bayern želi pet naslova" +++ Riberyu pokradeni glasovi sa društvene mreze Twitter +++

5. velj 2012.

Nerlinger:"Sada smo mi pod velikim pritiskom"

http://bilder.bild.de/fotos-skaliert/nerlinger-24612219_mbqf-1328445645-22463972/2,h=343.bild.jpg
I peti su put zaredom nogometaši Bayerna ostali bez pobjede u Hamburgu, a da se dokopaju barem boda (1-1) protiv domaćeg HSV u 20. kolu Bundeslige pobrinuo se hrvatski reprezentativac Ivica Olić.

Bayern je ovim remijem prepustio Borussiji Dortmund prvo mjesto na tabeli. Bavarci sada zajedno sa Schalkeom zaostaju dva boda za aktualnim prvakom.

San o trostrukoj kruni polako se gubi, pogotovo nakon samo četiri boda na tri utakmice.Pored razočarajućeg starta u drugom dijelu bundesligaške sezone, bavarce čekaju i dobro raspoloženi protivnici u Ligi prvaka i DFB Kupu.Naime, utakmica u srijedu protiv Stuttgarta u DFB kupu biće ključna za dalji tok sezone.

"Sada smo mi pod velikim pritiskom.Ovo nije optimalan start u drugom dijelu sezone.Izgubili smo veliki broj bodova i prednost od tri boda.Drugi smo sa dva boda iz Borussije.Mislim da to sve govori", kaže menađzer Christian Nerlinger.

by:eco87

Nema komentara:

Objavi komentar

Blogger Widgets