Blogger Widgets
balkanfcbm -Ticker:+++ Odlicni Götze zabio dva gola u debiju za Bayern +++ Guardiola: "Još uvijek nismo na 100 posto +++ Robben: "Napredovaćemo iz dana u dan" +++ Mandžukićev menadžer:"Mario je sretan i ostaje u Bayernu" +++ Sammer:"Bayern želi pet naslova" +++ Riberyu pokradeni glasovi sa društvene mreze Twitter +++

2. velj 2012.

Ribery: "Finale Lige Šampiona bi bilo ostvarenje sna!"

http://www.sportske.net/text_images/201112/riberi71685020111219115702.jpg
Fudbaler Bayerna  Franck Ribery otkriva da mu je san da ove sezone sa svojim timom stigne do finala Lige Šampiona.

Bavarci su na impresivan način okončali grunu fazu takmičenja, na Njemce se uvjek mora ozbiljno računati u elitnom evropskom takmičenju.

Ribery ističe da bi igranje u finalu bilo ostvarenje sna.

„Prvi korak u Ligi Šampiona je da prođemo naredno kolo i tek možemo pričati o tome šta dalje. Ipak, jedno je sigurno, finale Lige Šampiona i za mene bilo ostvarenje sna!“ rekao je Ribery.

Francuz takođe ističe da njegova ekipa ima velike planove kada je u pitanju domaće prvenstvo.

Bayern je trenutno prvoplasirana ekipa zahvaljujući boljoj gol razlici u odnosu na Borussiju Dortmund.

Nema komentara:

Objavi komentar

Blogger Widgets