Blogger Widgets
balkanfcbm -Ticker:+++ Odlicni Götze zabio dva gola u debiju za Bayern +++ Guardiola: "Još uvijek nismo na 100 posto +++ Robben: "Napredovaćemo iz dana u dan" +++ Mandžukićev menadžer:"Mario je sretan i ostaje u Bayernu" +++ Sammer:"Bayern želi pet naslova" +++ Riberyu pokradeni glasovi sa društvene mreze Twitter +++

2. velj 2012.

Rummenigge sumnja u svoju odluku o zimskim transferima

http://www.tz-online.de/bilder/2012/02/02/1585702/638159260-karl-heinz-rummenigge.9.jpg
Predsjednik izvršnog odbora Bayerna Karl-Heinz Rummenigge, izjavio je za njemačke medije kako već sada pomalo sumnja u odluku bavarske uprave o zimskim transferima.

"Ovo je isključivo bila želja našeg trenera da ne trgujemo na zimskom prelaznom roku", izjavio je Rummenigge za Bild, dodajući:

"Nadam se da ćemo se snaći sa ovom aktuelnom ekipom.Idemo do samog limita kada je u pitanju kvanitet ekipe."

Rummenigge je također komentarisao aktuelna dešavanja dveju drugih nogometnih ličnosti - Lothar Matthäusa i Sepp Blattera.

"Siguran sam da će na kraju završiti u nekoj sapunici ako mu propadne trenerska karijera", izjavio je o Matthäusu dok je za predsjednika Fife rekao:

"Cirih je oduvjek bio grad korupcije.Za njihovog predsjednika da ne govorim."

Rummenige je uz to komentarisao trenutno stanje Njemačke reprezentacije:

"Njemačka reprezentacija me podsjeća pomalo na Holandiju.Uvjek su igrali najljepši nogomet.Na kraju su preminuli zajedno sa tom ljepotom.Potrebna ti je sreća ukoliko želiš osvojiti najveća prvenstva."
by:eco87

Nema komentara:

Objavi komentar

Blogger Widgets