Predsjednik izvršnog odbora Bayerna Karl-Heinz Rummenigge, izjavio je za njemačke medije kako već sada pomalo sumnja u odluku bavarske uprave o zimskim transferima.
"Ovo je isključivo bila želja našeg trenera da ne trgujemo na zimskom prelaznom roku", izjavio je Rummenigge za Bild, dodajući:
"Nadam se da ćemo se snaći sa ovom aktuelnom ekipom.Idemo do samog limita kada je u pitanju kvanitet ekipe."
Rummenigge je također komentarisao aktuelna dešavanja dveju drugih nogometnih ličnosti - Lothar Matthäusa i Sepp Blattera.
"Siguran sam da će na kraju završiti u nekoj sapunici ako mu propadne trenerska karijera", izjavio je o Matthäusu dok je za predsjednika Fife rekao:
"Cirih je oduvjek bio grad korupcije.Za njihovog predsjednika da ne govorim."
Rummenige je uz to komentarisao trenutno stanje Njemačke reprezentacije:
"Njemačka reprezentacija me podsjeća pomalo na Holandiju.Uvjek su igrali najljepši nogomet.Na kraju su preminuli zajedno sa tom ljepotom.Potrebna ti je sreća ukoliko želiš osvojiti najveća prvenstva."
by:eco87
Nema komentara:
Objavi komentar