Blogger Widgets
balkanfcbm -Ticker:+++ Odlicni Götze zabio dva gola u debiju za Bayern +++ Guardiola: "Još uvijek nismo na 100 posto +++ Robben: "Napredovaćemo iz dana u dan" +++ Mandžukićev menadžer:"Mario je sretan i ostaje u Bayernu" +++ Sammer:"Bayern želi pet naslova" +++ Riberyu pokradeni glasovi sa društvene mreze Twitter +++

29. sij 2012.

Boateng ljut na navijače zbog zvižduka

http://bilder.bild.de/fotos/a-bayern-boateng_24758309-1327785555-22342660/Bild/3.bild.jpg
Ekipa minhenskog Bayerna je na jučerašnjoj utakmici protiv Wolfsburga osvojila nova tri boda u borbi za njemački naslov.Međutim, Bayern se u Münchenu dugo mučio protiv Wolfsburga, ali je u konačnici slavio s 2-0.

Kasno vođstvo i mali broj šansi naljutilo je bavarske navijače na Allianz Areni, zbog čega su više puta zviždali igračima.

Ovakvo ponašanje navijača je s druge strane naljutilo odbrambenog igrača Bayerna Jeromea Boatenga, koji smatra kako je ovakvo ponašanje ponižavajuće za igrače.

"Bolje im je bilo da su nas u teškoj fazi podržali.Ipak su zviždali.Ali to smo navikli u Minhenu."

Ne zadovoljni bavarski navijači - ne samo zbog marketinske akcije putem facebooka već i zbog loše predstave bavarske ekipe.
by:eco87

Nema komentara:

Objavi komentar

Blogger Widgets