
Ekipa minhenskog Bayerna je na jučerašnjoj utakmici protiv Wolfsburga osvojila nova tri boda u borbi za njemački naslov.Međutim, Bayern se u Münchenu dugo mučio protiv Wolfsburga, ali je u konačnici slavio s 2-0.
Kasno vođstvo i mali broj šansi naljutilo je bavarske navijače na Allianz Areni, zbog čega su više puta zviždali igračima.
Ovakvo ponašanje navijača je s druge strane naljutilo odbrambenog igrača Bayerna Jeromea Boatenga, koji smatra kako je ovakvo ponašanje ponižavajuće za igrače.
"Bolje im je bilo da su nas u teškoj fazi podržali.Ipak su zviždali.Ali to smo navikli u Minhenu."
Ne zadovoljni bavarski navijači - ne samo zbog marketinske akcije putem facebooka već i zbog loše predstave bavarske ekipe.
by:eco87
Nema komentara:
Objavi komentar