Blogger Widgets
balkanfcbm -Ticker:+++ Odlicni Götze zabio dva gola u debiju za Bayern +++ Guardiola: "Još uvijek nismo na 100 posto +++ Robben: "Napredovaćemo iz dana u dan" +++ Mandžukićev menadžer:"Mario je sretan i ostaje u Bayernu" +++ Sammer:"Bayern želi pet naslova" +++ Riberyu pokradeni glasovi sa društvene mreze Twitter +++

29. sij 2012.

Mandžukić se žali: "Trebali smo da dobijemo 11-erac"



U prvom je poluvremenu, koje je završilo bez golova, hrvatski nogometaš Wolfsburga Mario Mandžukić imao dvije lijepe prigode dovesti svoju momčad u vodstvo na Allianz Areni...

Minhenski je Bayern u dvoboju 19. bundesligaškog kola na kraju slavio 2-0 pobjedu pogocima Marija Gomeza u 60. i Arjena Robbena u 90. minuti. Mandžukiću je ostala frustriranost:

"Kako sam zadovoljan svojom igrom? Mislim da nisam bio loš i mislim da sam dao sve od sebe. Naravno da je u gostima kod Bayerna uvijek teško igrati, ali danas Bavarci nisu bili tako dobri. Imali smo priliku oduzeti im barem bod. Nismo to učinili. Imamo razloga biti nezadovoljni." , rekao je nakon subotnje utakmice hrvatski reprezentativac za njemačko izdanje Goal.coma.

"Trener nam je prije utakmice lijepo rekao da nećemo imati previše prilika za pogodak, i da bismo zato one malobrojne morali iskoristiti. To nismo napravili i za kaznu smo primili gol u našu mrežu."

Također je Mandžukić kazao da se, kao i velika većina njegovih suigrača, osjeća prevarenim što sudac utakmice pretkraj dvoboja, kod 1-0 Bayernova vodstva, nije dosudio 11-erac za njih nakon Boatengova igranja rukom u živom zidu unutar 16-erca.

"Namjera igranja rukom bila je sasvim jasna. Bio je to očiti 11-erac. Ja bih ga, da sam sudac, svakako dosudio."

Nema komentara:

Objavi komentar

Blogger Widgets